Designové doplňky

Informacefb

     havitaSkládací stolička - bílá

5 ks

skladem

dodáme do 48 hodin

419 Kč

Více informací

Skládací stolička Rhino II sice asi nosorožce neunese, ale bez problému zvládne až 180 kg! Tato skládací stolička s jednoduchým, a přitom stylovým designem vám přijde velmi vhod kdekoliv v domácnosti. Je odolná vůči vodě a vlivům počasí. Tato stolička se snadno čistí, je vysoce odolná a vhodná pro každodenní venkovní používání. Má zároveň lehkou konstrukci, dá se snadno přenést kamkoliv, kde ji právě potřebujete. Když stoličku zrovna nepoužíváte, můžete ji pro úsporu místa složit.

Velmi praktická skládací stolička vyrobená z odolného plastu vhodná pro sezení či stání /ideální na závody/. Složená stolička je velmi skladná a uložíte ji opravdu na každé místo.

Rozměry rozložené stoličky: šířka 28,5 cm, výška 20 cm, hloubka 21,3 cm. Rozměry složené stoličky: šířka 28,5 cm, výška 28,5 cm, hloubka 3,5 cm. Nosnost: 180 kg. Nesmekavý povrch stojné plochy. Spodní část nožek je pogumovaná, aby pevně držela na povrchu. Stoličku lze uskladnit za skříňkou či zavěsit za úchyty. Velmi pevné a kvalitní provedení.

1x Skládací stolička - bílá

Recenze

Žádná recenze ještě nebyla přidána

Napsat recenzi

Skládací stolička - bílá

Skládací stolička - bílá

30 dalších produktů ve stejné kategorii: